Archyvas

 VISOS IŠ SENOSIOS SVETAINĖS PERKELTOS NAUJIENOS

Svetainės tvarkymas

Šiuo metu kaupiama ir sisteminama svarbi informacija, kuri bus publikuojama šioje mokyklos svetainėje. Be to vyksta ir kiti internetinės svetainės naujinimo darbai. Dėl šios priežasties kol kas neskelbiame naujienų, nes šiek tiek bus pakeistas valdymo meniu, šalinami trikdžiai. Atsiprašome už nesklandumus. Administratorius

 2010-05-15

 

Senosios tradicijos tarsi gyvoji tautos duona

Tauta gyva, jei ji puoselėja savo taurias tradicijas. Jei ji nepamiršo amatų, liaudies meno palikimo, folkloro lobių, tuomet ji tebėra gyvastinga. Ubiškės miestelio ir aplinkinių kaimų liaudies meistrai, retus, miestiečiams egzotiškus amatus nepamiršę kūrėjai dar kartą įrodė, kad senosios tradicijos gyvos ir žmonės neapsiriboja vien prekybos centrų siūlomomis gėrybėmis. Su šia intencija Ubiškės pagrindinės mokyklos patalpose surengta amatų diena buvo turtinga ir reginiais, ir siūlomomis prekėmis. Bet tai nebuvo Kaziuko mugę dubliuojantis renginys. Šventę padėjo suruošti mokytojai, ir visi dalyvavę mokiniai. Kiekviena klasė paruošė po vieną kurio nors amato pristatymą žiūrovams. Vieni deklamavo eilėraščius arba pasakojo, kiti susirinkusių meistrų teiravosi apie amatų paslaptis. Renginį gerokai paįvairino liaudies šokiai, melodingos senovinės dainos. Šios savitos parodos – mugės metu kulinarė Agota Gedutienė pristatė savo gamybos patiekalus ir jais vaišino visus norinčiuosius. Ramūnas Brasas, buvęs Ubiškės mokyklos mokinys, ne pirmus metus užsiima kalvystės menu. Jis papasakojo apie šio amato subtilybes. O svarbiausia – renginio metu buvo galima įsigyti paties autoriaus metalo dirbinių. Kęstutis Šiuša tituluojamas penktos kartos baldininku. Jis tikras šio amato meistras. Šventėje demonstravo medžio kompozicijas, žiūrovams stebint drožė naują dirbinį. Birutė Vaišvilienė susirinkusiems pristatė savo išsiuvinėtus paveikslus. Ji teigia, kad vieną savo siuvinį kūrė pusę metų. Krepšelių ir kitų ūkiškų rakandų meistras iš Kaunatavo pasiūlė parduoti savo rankdarbius, atsakė į smalsaujančių mokinių klausimus.Labai gausi Duseikių pensionato delegacija pristatė juvelyrikos, molio darbelių, atvirukų, piešinių ir įvairiausių papuošalų bei suvenyrų. parodą — pardavimą. Svečiai — ne naujokai. Duseikiškiai nuolatos bendradarbiauja su Ubiškės mokyklos bendruomene. Ir šį kartą jie neatsisakė papuošti šventę savo kūriniais... Mokiniai neatsiliko nuo suaugusiųjų. Mergaitės domisi populiariais biserio technika kuriamais papuošalais. Tad amatų dieną buvo galima ir jais pasidžiaugti, o patikusius įsigyti. Šventė vargu ar būtų pavykusi, jei ne darbščių mokytojų triūsas. Esame dėkingi Danutei Vilimavičienei, Jūratei Baltrimienei, Irenai Baranauskienei, Zitai Vasauskienei, Rolandai Rimkevičienei ir kitoms pedagogėms, nepagailėjusioms laiko bei triūso, kad šventė virstų įstabiu reginiu. Dailės mokytojas pasistengė papuošti patalpų, kuriuose vyko Amatų diena, interjerą, sukūrė kiekvieno pristatyto amato reklamą. Pasibaigus šventei, pasidžiaugta pasisekusiu renginiu. Tikime, kad tradicijos išliks gyvos, o Amatų diena ateityje peraugs į dar didesnį renginį.

Arnoldas Kalnikas

 2010-03-18 

 

Dešimtokų šimtadienis

Neseniai mūsų dešimtokai šventė šimtadienį — dieną, kuomet iki mokslo baigimo dokumentų įteikimo lieka maždaug 100 dienų. Fotografijų galerijoje — kelios akimirkos iš šios smagios šventės.

 2010-03-18 

 

Knygnešio diena Ubiškėje

Mokykloje ne pirmus metus tradiciškai paminima Knygnešio diena — kovo šešioliktoji. Minėjimo iniciatorė — mokyklos bibliotekininkė ir mokytoja Regina Abromavičienė — aktyvi knygų mylėtoja, kurios gyvenimas neįsivaizduojamas be spausdinto žodžio. Svarbi lietuviškos raštijos istorinė data buvo paminėta kukliai, koncentruotai, tačiau akcentuojant svarbiausius lietuvių kalbos raštijos istorijos momentus, ypač spaudos draudimo laikmetį.Po pamokų mokytoja su aktyviausiais mokiniais lankėsi miestelio bibliotekoje, aplankė ir pagerbė mirusių knygnešių kapus. Apie tai išsamiau pasakoja foto galerijoje publikuojamos nuotraukos.

Arnoldas Kalnikas

 2010-03-18 

 

Naujienos nuotraukų galerijoje

Neseniai mokykloje įvyko nuotaikinga ir žaisminga šventė — „Amatų diena 2010". Išsamiau apie renginį parašysime netrukus. Tačiau jau dabar galima pasigrožėti šios įdomios šventės akimirkomis, kurios užfiksuotos mokyklos fotogalerijoje (žiūrėti skyrelyje nuotraukos). Linkime malonių foto akimirkų.


Svetainės administratorius

2010-03-05 

 

Naujos nuotraukos

Fotogalerijoje galima rasti naujausias nuotraukas iš mokyklos gyvenimo. Kviečiame paganyti akis.

2010-02-23 

 

Šventė mokykloje

Vasario 12 d. mokytojai ir mokiniai subruzdo, ruošdamiesi šventei: vyko repeticijos, buvo puošiama salė, ruošiama kūrybinių darbelių ekspozicija. Į šventę susirinko mokyklos bendruomenė: mokiniai, tėvai ir mokytojai. Renginys prasidėjo tradiciniu Lietuvos Respublikos himnu. Mokiniai susirinkusiems žiūrovams pateikė darnią eilėraščių skaitymų, šokių ir dainų kompoziciją, skirtą Vasario 16 – ai paminėti. Programėlę parengė mokytojos Irena Baranauskienė, Danutė Vilimavičienė, Zita Vasauskienė ir Raimunda Gustienė. Šventė pratęsta mokyklos bendruomenės susirinkimu, kurį pradėjo mokyklos direktorė Rita Buivydienė. Šį kartą buvo aptariami ne tik kasdienės mokinių mokymosi ar lankomumo problemos. Tėvai ir mokytojai diskutavo mokyklos išlikimo, jos tęstinumo klausimais. Kadangi mokykloje mokinių skaičius negausėja, kyla rimta dilema ką toliau daryti, kad kaime švietimas nežūtų, miestelyje neatsirastų dar vienas tuščias pastatas — vaiduoklis. Džiugu tik tai, kad greitai bus įrengta mokyklos sporto salė į kurią galės rinktis visi norintys sportuoti. Spėjama, jog ši žinia paskatins vietinį ir aplinkinių kaimų jaunimą pasilikti vietoje, nes jau bus ką veikti po darbų ir savaitgaliais. Todėl tikima, kad realiausia ateityje mokyklą transformuoti į savotišką kaimo dienos užimtumo centrą. Čia jaunimas ir vyresnieji galėtų sportuoti, naudotis kitomis švietimo įstaigos teikiamomis paslaugomis. Renginio pabaigoje mokytojų iniciatyva įkurta Tėvų mokyklėlė, kurios tikslas šviesti tėvus vaikų auklėjimo, mokymo ir psichologijos klausimais, teikti jiems bendrą pedagoginę pagalbą.Po susirinkimo tėvai apžiūrinėjo spalvingus ir išradingus vaikų piešinius, kaukes ir kitų technologijų darbelius, kuriais buvo papuošta mokykla.
Ubiškės pagrindinės mokyklos mokytojas Arnoldas Kalnikas

2010-02-21 

 

Atšvaitų diena

Lapkričio ketvirtąją Ubiškės pagrindinėje mokykloje mokiniai, padedami mokytojų, surengė šurmulingą „Atšvaitų dieną“. Šventės metu, vykdant projekto užduotis, parengta išradingiausių, originaliausių atšvaitų piešinių, kūrybinių minčių ir eilėraščių parodėlė. Iki tol keletą dienų mokiniai aktyviai rašė ir piešė, konstravo. Dar prieš tai moksleiviai sulaukė svečių iš policijos. Policininkai vaikams pasakojo apie saugų kelią į mokyklą ir atgal, apie atšvaitų svarbą keliaujant tamsiuoju paros laiku. Galutinis ilgalaikio sumanymo rezultatas – turtinga ir spalvinga ekspozicija jaukiame mokyklos vestibiulyje. Aktyviausiai dalyvavo jauniausieji, vieningai prisidėję prie šios akcijos, nors nebuvo pasyvūs ir vyresnių klasių vaikai. Atšvaitų diena – sudėtinė projekto „Drąsinkime ateitį“ dalis. Šiame sumanyme dalyvavo net 297 mokyklos iš visos Lietuvos. Ubiškės pagrindinės mokyklos mokiniai – taip pat dalyvauja šiame respublikiniame projekte ir tikisi pasiekti nemenkų rezultatų. Mokykloje aktyviausi akcijos dalyviai buvo pasveikinti ir apdovanoti originaliais, žaismingais atšvaitais, dovanotais „Tele 2“. Po to visi akcijos dalyviai nusifotografavo su dovanėlėmis. Pasibaigus šventei, įdomiausios nuotraukos su blykste ir originaliausi mokinių eilėraščiai buvo išsiųsti projekto „Drąsinkime ateitį“ organizatoriams. Dabar nekantriai laukiame naujienų iš Vilniaus. Keletą foto akimirkų iš minėto renginio galima pamatyti foto galerijoje.

Svetainės administratorius

 2009-11-20

 

Tolerancija pasauliui

Ubiškės pagrindinėje mokykloje lapkričio 16 d. paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena, skirta pilietinei akcijai „Tolerancija pasauliui“. Buvo siekiama, kad visa mokyklos bendruomenė sužinotų apie šią dieną, suprastų šios datos svarbą.
Mes pasijutome maža pasaulio dalele, kaip ir tie nedideli vaikų delnai, iškirpti iš spalvoto popieriaus, su nuoširdžiai surašytais Tolerancijos žodžiui artimą prasmę turinčiais, tačiau kitaip skambančiais žodžiais: pagarba, meilė, mandagumas, teisingumas, supratimas, atjauta, pakantumas ir kt.
Mokyklos socialinė pedagogė paskelbė populiariausius žodžius mokykloje: meilė, pagarba, dora. Besiruošdami minėtai dienai, mokiniai ant sniego užrašė žodį Tolerancija.
Mes visi esame labai panašūs į vienas kitą, nors tuo pačiu esame vieninteliai tokie.

8 kl. mokinės Kornelija Daunytė, Jurga Servaitė

 2009-11-19 

 

Atnaujinimai foto galerijoje

Ubiškės pagrindinėje mokykloje per pastaruosius tris mėnesius suorganizuotas ne vienas prasmingas, įdomus ir įsimintinas renginys. Apie juos „kalba“ foto galerijoje sudėtos naujausios nuotraukos.

 2009-11-16 

 

Rugsėjo pirmoji

Mokykloje vėl šurmulys. Saulėtoje pievelėje susirinko mokyklos bendruomenė. Šios šventės akimirkos — foto galerijoje.

 2009-11-04 

 

Tūkstantmečio pažymėjimai Ubiškės ketvirtokams

Šilta saulutė kviečianti vaikučius į lauką ypač smagiai šypsojosi ir šiandien, birželio 29 dieną, paskutinę dieną į mokyklą sugužėjusiems 1-5 klasių mokinukams. Svarbiausia ši diena mažiesiems ketvirtokams, baigusiems pradinę mokyklą ir gaunant pirmąjį savo gyvenime pažymėjimą, ypatingą, su lipduku Lietuvos tūkstantmečiui paminėti.
Smagi diena visiems pradinukams prieš ilgąsias vasaros atostogas, netruko skambių dainų ir šokių, stengėsi mažieji parodyti savo išmonę, nustebinti tuo, ko išmoko per mokslo metus. Mokyklos direktorė Rita Buivydienė padėkojo nuoširdžiai ir kūrybingai dirbančioms mokytojoms 2-4 klasės mokytojai Jūratei Baltrimienei, 1-3 klasės mokytojai Danutei Vilimavičienei, už kruopštų darbą mokykloje dėkojo logopedei Vaidai Kačinskienei. 
Nors priešaky jau strazdanota vasara, mokykloje darbai dar nesibaigia, birželio pradžioje organizuojama stovyklėlė „Kurti ir žaisti kartu“ mažiesiems mokinukams, vyresniųjų laukia žinių patikrinimai ir pažymėjimų įteikimai.

 2009-06-04

 

Pavasario darbai Ubiškės miestelyje

Nors šį pavasarį saulutės spinduliai šykščiai dalina šilumą, tačiau darbuotis bundančioje gamtoje kur kas smagiau.
Balandžio 15 dieną, Ubiškės pagrindinės mokyklos mokiniai noriai gelbėjo Ubiškės girininkijos darbuotojams miestelyje ir pušynėlyje kabinant ne vieną dešimtį inkiliukų, kartu su pavasariu parskridusiems mūsų sparnuočiams.
Šeštadienį, balandžio 18 dieną mokiniai, mokytojai ir Ubiškės kaimo bendruomenė įsijungė į tarptautinę akciją “Darom 2009. Tvarkėme ir pušynėlį, ir bažnyčios skverelį, rinkome šiukšles, jas rūšiavome. Krutėjo ir jaunas ir senas, nes norime, kad mūsų miestelyje būtų jaukiau ir švariau gyventi mums, o ir atvykstantys į svečius pasidžiaugtų mūsų gražiu ir tvarkingu miesteliu.

 2009-04-22 

 

Su knyga per Lietuvą

Kovo 16-oji – Knygnešio diena, kiekvieną pavasarį ji ypač prisimenama Ubiškės bendruomenėje, gi čia gyveno ir palaidotas vienas žymiausių knygnešių – Dominykas Bubėnas. Kad ir kukliai, tačiau labai nuoširdžiai ši diena buvo minima ir šį pirmadienį. Renginyje dalyvavo Telšių muziejaus “Alka” darbuotoja Irena Ramanauskienė, papasakojusi mokiniams apie knygnešių gyvenimą, atsivežusi parodyti daug įdomių eksponatų susijusių su knygnešiais. Prie renginio prisijungė ir Karolinos Praniauskaitės Ubiškės filialo bibliotekininkė D. Milašauskienė. Po popietės uždegtos žvakutės prie mokyklos kieme stovinčio stogastulpio Ubiškės knygnešiams atminti, lankytasi kapinėse prie D. Bubėno kapo. Tikriausiai sunku šiandiena mokiniams suprasti, kiek svarbus knygnešių darbas mums ir mūsų gimtąjai kalbai, tačiau toks, kad ir mažytis žvilgsnis į praeitį ir į mūsų Lietuvos istoriją priartina kiekvieną prie senai iš mūsų gyvenimo dingusių knygnešių.

2009-03-18 

 

Žiemą iš kiemo varė ir ubiškiečiai

Antradienį, vasario 24-ąją dieną, miestelio centre netrūko linksmos muzikos, geros nuotaikos, bei gardžių vaišių. Susirinko pasipuošę įvairiausiomis kaukėmis Ubiškės pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, atvyko ir patys mažiausieji lopšelio-darželio “Pušelė” persirengėliai su auklėtojomis. Į renginį įsitraukė ir smalsumo vedini ubiškiečiai. Sugūžėjo ir persirengėlių tuntas – daktaras siūlė lašiukus nuo visų bėdų, čigonės būrė, o žydukai kvietė visus dalyvavusius į ratelį, garsiai dainuoti ir žiemą gązdinti. Rinkome gražiausią kaukę, vyresnieji varžėsi virvę traukdami ir su pagalvėmis besimušdami. 
Visų dėmesį patraukė Kanapinio ir Lašininio kova. Šventinį renginį užbaigė didžiulis laužas, kuriame Kanapinis ir Lašininis sudegino Morę, visus žiemos vargus ir negandas.

Danguolė ir Aurelija

 2009-02-25 

 

Ubiškiečių mokinių širdelėse meilė Lietuvai

Vasario 16-osios šviesa ir šiluma sušildė visus susirinkusius Ubiškės pagrindinėje mokykloje į mokyklos mokytojų ir mokinių surengtą minėjimą. Nuoširdūs žodžiai ir skambios dainos subūrė kartu dar kartą pasidžiaugti Lietuvos Nepriklausomybės diena. Nuo pat ryto tai vienur, tai kitur šmėžavusios širdelės priminė ir apie artėjančią Valentino dieną, jos parodė, kad mylėti galime ne tik vienas kitą, bet ir savo artimą, savo šeimą ir savo kraštą kuriame gyvename.

 2009-02-13 

 

PATARIMAI TĖVAMS KAIP JŪS GALITE PADĖTI SAVO VAIKUI GERAI MOKYTIS?

Nuoširdžiai domėkitės vaiko mokymusi.
1. Viską, ką dauguma vaikų girdi iš savo tėvų mokslo klausimais, neretai galima išsakyti dviem frazėm: „Na, kaip ten mokykloje?“ ir „Eik ruošti pamokų". Kur kas išmintingiau pasielgtų tėvai, jei paklaustų: „Gal tau paaiškinti namų darbus? Ar viską supratai, ką šiandien pasakojo per pamokas?“ Parodykite vaikui, kad jums iš tikrųjų įdomūs jo mokykliniai reikalai. 
2. Primygtinai nereikalaukite, kad vaikas ruoštų pamokas savo kambaryje, viskas priklauso nuo darbo pobūdžio, tačiau vaikas turi jausti, kad jis nėra vienišas, kad tėvai sunkią minutę visada pasirengę jam padėti. 
3. Ugdykite savitvarkos ir planavimo įgūdžius.
4. Jūs patys puikiai žinote, kad vaikai paprastai nesugeba suplanuoti savo laiko, todėl padėkite vaikui suvokti jam naują mintį: darbai seksis geriau, kai viskas vyks pagal iš anksto sudarytą planą. Mokykite vaiką sudaryti sąrašą darbų, kurie jo laukia mokykloje ir namie. 
7. Pradėkite nuo paties sunkiausio dalyko. Žmogaus prigimtis tokia: jei sunkiausia užduotis bus palikta pabaigai, tikėtina, kad ji visai nebus atlikta. 
8. Skaitykite „gabaliukais". Išmokykite vaiką kelti sau realius tikslus ir nustatyti jų įvykdymo terminus. Pavyzdžiui, prižadėkite su juo pažaisti, jeigu iki sutarto laiko jis perskaitys reikiamą pastraipą ir atsakys į visus pateiktus klausimus. Nedidelės „dovanėlės“ — geriausias būdas paskatinti mokinį. 
9. Įsitikrinkite, kad jūsų vaikas tikrai labai gerai išmoko kokį nors įgūdį, ir tik tada pereikite prie kito. Tai labai svarbu žemesnėse klasėse ir pirmiausia taikytina skaitymui ir skaičiavimui. Nuo to, kaip vaikas įvaldys šiuos pradinius įgūdžius, priklausys jo tolesnė sėkmė visų mokomųjų dalykų. 
10. Vaikai neįstengia atsiminti visko, ką perskaito ir išgirsta. Tačiau trumpi užrašai nurodant temą, potemę, veiksmą, gamtos aprašymą, įvykio vietą padės greitai atsiminti, apie ką buvo kalbama. Pasistenkite tokį įsiminimo būdą vaikui parodyti kuo ankščiau. 
11. Per namų ruošos darbus paprašykite vaiko sugalvoti ir užrašyti galimus kontrolinio darbo klausimus iš mokomojo dalyko. Po to paprašykite, kad jis trumpai atsakytų į kiekvieną klausimą. Atsakymus patikrinkite vadovėlyje. 
12. Daugumai vaikų, nuobodu skaityti tai, kas parašyta, ir tikrinti klaidas. Nedaug džiaugsmo teikia klaidos ieškojimas persprendžiant matematikos lygtis. Tačiau visa tai būtina atlikti, norint surasti tą vienintelę klaidą, kuri gali sugadinti visą darbą. 
13. Girkite vaikus už sėkmę ir nebūkite per daug griežti, kai nesiseka. Stenkitės pastebėti pagerėjimą ir girkite, girkite už viską, už ką tik galima pagirti. Tegul vaikai girdi, kaip jūs pasakojate apie jų pasiekimus giminėms ir draugams. Taip jūs aukštyn pakelsite pasiekimų „kartelę“ ir jūsų vaikas stengsis ją pakelti dar aukščiau. 
14. Nespauskite vaiko ir neverskite atlikti darbo ne pagal jo jėgas. Neverskite vaiko atlikti užduoties, su kuria jis nepajėgus susidoroti.

 2009-02-09 

 

NEPALEISKIME IŠ RANKŲ ADVENTINIŲ TRADICIJŲ

Šiais metais Ubiškės pagrindinėje mokykloje vykdomas tęstinis pilietinio ir tautinio ugdymo projektas “Nepaleiskime iš rankų praeities”, projekto vadovė direktorė Rita Buivydienė kartu su mokyklos bendruomene skatino mokinius domėtis savo etnokultūra, krašto praeities šviesuoliais, ugdyti pilietiškuma. Gražu, kai naujosios tradicijos randa ryšį su senosiomis. Projekto dalimi tapo ir jau dešimtmetį lietuvių kalbos mokytojos Irenos Baranauskienės organizuojamas adventinis renginys “Link Kalėdų žvaigždės”. Programelė, kurios metu buvo aiškinami adventiniai simboliai, Kūčių nakties burtai, juostomis tiesiamas kelias iš tėvų į vaikus, iš mokytojų į mokinius, kiekvieno širdyje įžiebiant po maža šilumos ir gėrio liepsnelę, buvo rodoma ne tik mokyklos bendruomenei, aplankėme ir mūsų mokyklos ilgamečius partnerius Dūseikių pensionatą. Tikimės, kad kartu su mokinių darytais atvirukais, bei palinkėjimais, artėjančių švenčių proga ir pensionato gyventojams padovanojome kruopelę šilumos, artumo ir vilties.

 2009-01-19 

 

Jau rugsėjis!

Dar taip neseniai Ubiškėje šurmuliavo Mokslo ir žinių diena, linksma, gelėta ir puošni. Ši diena miestelio bendruomenei buvo ypatinga – mokyklos kieme pastatytas stogastulpis Ubiškės knygnešiams atminti, kurio atsiradimą iniciavo draugijos Lietuvai pagražinti Telšių skyriaus pirmininkas Justinas Norvilas. Stogastulpį sukūrė tautodailininkas Vytautas Konstantinas Savickis. Šią gražią mintį palaikė mokyklos direktorė Rita Buivydienė. Paminklo pastatymą rėmė Seimo narys Valentinas Bukauskas, verslininkai Vidas ir Albinas Monstavičiai. Darbu prisidėjo A. Baltmiškio firma „Spaudos lankas“, Ubiškės girininkija, UAB „Samanėlė“. 
Į mokyklos pirmąjį aukštą įkeltas vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“, kurį lanko beveik keturiasdešimt vaikų. Ir stogastulpį, ir vaikų darželį pašventino Ubiškės parapijos klebonas Vaidas Buivydas.
Šiais mokslo metais mokykloje mokosi 76 mokiniai. Pedagogų kolektyvą papildė nauji mokytojai: logopedė Vaida Kačinskienė, istorijos mokytojas Arūnas Raudonaitis, chemijos mokytoja Rima Gricienė, fizikos mokytoja Adelė Žitaveckienė, anglų kalbos mokytoja Lina Liaugaudienė, pailgintos dienos grupės auklėtoja Ingrida Grudzinskė.
Mokykla mokiniams pasiūlė šiuos neformaliojo ugdymo būrelius: „Dramos pradžiamokslį“, „Bendravimo mokyklėlę“, „Įdomiuosius darbelius“, „Sportinius žaidimus“, „Liaudies šokius“, „Sporto būrelį“, „Mergaičių mados šokių grupė“, jaunučių ir jaunių chorą, kraštotyros būrelį, o taip pat rankdarbių būrelį „Močiutės skrynia.
Visiems mokiniams, mokytojams ir tėveliams linkime kantrybės ir ištvermės šiais mokslo metais.

 

© 2010 visos teisės apsaugotos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Make a free websiteWebnode