Futboliukas

23/03/2014 21:37

SMAGIOS „FUTBOLIUKO“ VARŽYBOS

TELŠIŲ R. UBIŠKĖS MOKYKLOJE-DARŽELYJE

 

 

               Ubiškės mokykloje-darželyje daug dėmesio skiriama vaikų sveikos stiprinimui. Nuo šių metų mokyklos-darželio bendruomenė įsijungė į Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų gretas. Turėdami puikią sportinę bazę, galime ne tik patys aktyviai sportuoti, bet ir pasikviesti kitų mokyklų mokinius bendroms varžyboms.

               Ypač populiari sporto šaka tarp darželinukų ir pradinukų yra „Mažasis futboliukas“. Vaikai noriai jį žaidžia ir per pertraukas, ir per kūno kultūros užsiėmimus. Praėjusiais metais  vyko smagi mokyklos-darželio  „Futboliuko“ šventė, o šiemet pasikvietėme ir kaimyninių mokyklų komandas. Kovo mėnesį į mūsų mokykla-darželį sugužėjo Telšių rajono Kaunatavos, Eigirdžių ir Buožėnų pagrindinių mokyklų mažieji futbolininkai, lydimi auklėtojų ir mokytojų.

Šventę pradėjo Ubiškės mokyklos-darželio mokiniai, pasveikindami visus atvykusius daina ir šokiu. Atlikusios  „Futboliuko“ himną visos komandos prisistatė su šūkiais ir skanduotėmis. Sporto salė prisipildė vaikų juoko, sportinio azarto, sirgalių palaikymo šūkiai nenutilo iki pat varžybų pabaigos.

   Varžyboms teisėjavo Ubiškės bendruomenės sporto specialistas Edvardas Laurinavičius, Kaunatavos pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Vytautas Danielius ir Ubiškės mokyklos-darželio auklėtoja Rasa Kačinskienė. Šventėje dalyvavo  4 priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės, trys  1-2 kl. komandos ir keturios  3-4 kl. komandos. Viso – apie 80 vaikų.

   Pasibaigus varžyboms visos komandos buvo apdovanotos  padėkos raštais, gairelėmis, kalendoriais. Nugalėtojams – Ubiškės mokyklos-darželio priešmokyklinukų komandai ir Buožėnų pagrindinės mokyklos 1-2, 3-4 klasių komandoms buvo įteikti futbolo kamuoliai ir saldainių rinkiniai. Po šventės visi vaikai buvo pavaišinti sumuštiniais, vaisiais ir saldumynais.

               Manome, kad visi dalyvavusieji šventėje liko patenkinti ir laimingi, turėjo galimybę pabendrauti ir draugiškai parungtyniauti. Sieksime, kad ir ateityje dar ne kartą  galėtume surengti bendras varžybas  ir tęstume užsimezgusią  draugystę tarp kaimyninių mokyklų.

 

 

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja

Danutė Vilimavičienė

 

© 2010 visos teisės apsaugotos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Create a free websiteWebnode