MAŽAIS, BET TVIRTAIS ŽINGSNELIAIS Į SVEIKATOS ŠALĮ

24/11/2014 13:15

  Vaikų sveikatos metams  paminėti Ubiškės mokyklos-darželio bendruomenė kartu su LRKD Telšių skyriaus savanoriais lapkričio 15d. suorganizavo renginį “ Sveikatos akademija”.Renginio tikslas-fizinio aktyvumo skatinimas, įvairialypės sveikatinimo veiklos aktyvinimas, teigiamo požiūrio į sveikatą kaip vertybę ugdymas.

          Šventėje dalyvavo gydytojai- A. Rimašauskas, I. Skernevičiūtė ,S.Dovydaitis, NVO atstovai- V. Beržienė, R.Tumasonienė, G.Tumasonis, V. Butkus, K.Isakova, Telšių Germanto pagrindinės mokyklos mokytoja D.Grevienė, Luokės gimnazijos Viekšnalių skyriaus mokytoja I.Stančikienė,Ubiškės mokyklos –darželio pedagogai, Ubiškės kaimo bendruomenės nariai ir Dūseikių socialinės globos namų komanda.

        Renginys prasidėjo iškilmingu sveikatos ambasadorių paskelbimu. Jais tapo gydytojai I.Skernevičiūtė ir A.Rimašauskas, S Dovydaitis, NVO atstovė R.Tumasonienė,o taip pat sveikatos ambasadoriaus vardas suteiktas ir mokyklos direktorei R.Buivydienei. Visi ambasadoriai patikino, kad šis vardas įpareigoja skleisti žinias ir patirtį visose bendruomenėse apie sveiką gyvenseną, kalbėtis ir tartis su tėvų bendruomenėmis apie vaikų sveikatą bei ligų prevenciją.

      Renginio programa buvo įvairi ir netikėta.Visi dalyviai pasiskirstę į komandas ėmėsi veiklos.

Tėveliai ir vaikai liko sporto salėje dalyvauti estafetėse, kurias pravedė sporto specialistas E.Laurinavičius ir NVO atstovas V. Butkus, gydytojai, pedagogai, tėveliai ir kaimo bendruomenės nariai diskutavo prie apvalaus stalo apie sveikatos poblemas  ir sveikos gyvesenos įgūdžių forma-

vimą ugdymo įstaigoje.

        Po diskusijų ir sportinių rungčių visi dalyviai smagiai praleido laiką ragaudami sveiko maisto vaišes, kurias paruošė mokytojai ir tėveliai.Ant stalo puikavosi įvairiausi patiekalai skambiais pavadinimais: saldainiai iš vaisių sulčių“Anūkėliams“, grybų kepsneliai“ Girios dvelksmas“, obuolių sūris“ Dovana Kalėdoms“, „Agurkėliai-kareivėliai“, vaisių salotos“Rudens mozaika“ „Laimos žolelių arbata“ ir kt. Vaišių siurprizas buvo valgyklos darbuotojos Ingos ir kaimo bendruomenės narės Agotos išvirta oranžinė moliūgų sriuba.

        Taigi, paprasti , nebrangūs ir sveiki produktai, virtę skaniais patiekalais, buvo įvertinti komisijos ,o jų autoriai apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.Ubiškės mokyklos-darželio ir Ubiškės kaimo bendruomenėms už aktyvų bendradarbiavimą organizuojant LRKD Telšių skyriaus renginį „Sveikatos želmenėliai“ buvo įteikti LRKD Telšių skyriaus pagerbimo raštai ir dovanos.

     Kasmet glaudžiau palaikant tėvų , vaikų ,mokytojų , kaimo bendruomenės ir nevyriausybinių organizacijų ryšį, įstaigoje sudaromos palankios sąlygos sėkmingai jos veiklai bei įsitraukimui į bendrus ateities renginius.

public.fotki.com/ubiske/sveikatingumo-akademija/

 

 Ubiškės mokyklos – darželio direktorė

 Rita Buivydienė

© 2010 visos teisės apsaugotos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Create a free websiteWebnode