Telšių r. Ubiškės mokyklos-darželio svetainė

NAUJOS AKIMIRKOS

06/10/2011 09:14

Po ilgokos pertraukos mokyklos svetainė jau papildyta naujomis nuotraukomis. O pasidžiaugti kuo tikrai yra. Tiesa, mokyklos gyvenime būta įvairių pasikeitimų. Vienas jų - įstaigos reorganizacija. Žinoma, mokiniai ir mokytojai gyvena pakankamai gyvybingą, intensyvų gyvenimą, nors nuo šiol Ubiškės pagrindinėje mokykloje sudaryti tik 4 klasių komplektai - yra keturios jungtinės klasės: 1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8. Nepaisant to, mokyklos gyvenimas nėra apsnūdęs. Rugsėjo pirmąją įvyko Mokslo ir žinių, mokslo metų pradžios šventė, kurios akimirkos jau publikuojamos fotogalerijoje. Neseniai kūno kultūros mokytojo E.Laurinavičiaus iniciatyva buvo surengtos nuotaikingos sportinio orientavimosi varžybos, kuriose dalyvavo visa mokykla. Buvo suburtos keturios komandos, kurios ieškojo lobio ir, artėdami jo link, įvykdė įvairias užduotis. Nepaisant to, kad varžybos buvo rimtas išbandymas visoms besivaržančioms komandoms, pralaimėjusių nebuvo. Po varžybų vaikai vaišinosi skanėstais... Tiesa, ne visi mokiniai buvo pirmi. Tie, kurie spartesni, gavo papildomus prizus. Tarp laimingųjų buvo  7 - 8 kl. mokiniai su pagalbininke auklėtoja mokytoja Regina Abromavičiene. Jaunesniųjų grupės laimėtojai mokytojos J.Baltrimienės auklėtiniai trečiokai ir ketvirtokai taipogi buvo pradžiuginti siurprizais.

Be šios sporto šventės, kuri įvyko spalio trečią dieną, būta ir kitų ne mažiau įdomesnių švenčių. Labai originaliai surengta Europos kalbų dienai skirta šventė - viktorina. Šventę organizavo anglų kalbos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rolanda Rimkevičienė. Renginio akimirkas jau galima išvysti mokyklinėje fotogalerijoje.

Spalio 5 dieną mokytojai ir mokiniai savaip šventė Tarptautinę Mokytojo dieną. Žinoma, vyresniesiems mokiniams tai nebuvo šventė tiesiogine prasme. Jie pavadavo pedagogus - organizavo  pamokas jaunesniesiems, kurios rimtumu ir išradingumu nenusilaido profesionalių pedagogų vedamiems užsiėmimams. Mokiniams tai nebuvo žaidimas. Vaikų laukė atsakingas darbas.

Vos tik praaušus mokiniai pasveikino mokytojus su profesine švente. Vaikai pedagoginiams darbuotojams nepagailėjo šiltų žodžių, įteikė gėles ir sukurtus atvirukus, kuriuos padėjo kurti pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja, mokytoja Jurga Kalnikienė. Dalis originalių atvirukų buvo nunešti buvusiems mokyklos mokytiojams, dabar jau pensininkams. Ši tradicija nėra nauja. Jau daugelį metų Ubiškės mokyklos mokiniai prisimena kiekvieną buvusį pedagogą, todėl kasmet vaikai aplanko pensininkus nešini dovanėles arba sveikinimo atvirukus.

Tuo tarpu mokytojai turėjo progos dalyvauti video premjeroje, kurią mokykloje organizavo mokytojas Arnoldas Kalnikas. Buvo pristatyti du dokumentinio turinio filmukai "Išėję ir likę..." bei "Ekskursija", kuriuos sukūrė renginėlio autorius. Filmuose buvo galima pamatyti mokytojų gyvenimo akimirkas 2006 - 2011 m. Po filmų mokyklos direktorė Rita Buivydienė ir matematikos mokytoja Vl. Selenienė pristatė savo nuotraukas.

Kontaktai

Ubiškės pagrindinė mokykla

ubiskesmokykla@gmail.com

Ieškoti tinklalapyje

Pamokų laikas

1. 08:00 – 08:45
2. 08:55 – 09:40
3. 09:50 – 10:35
4. 10:45 – 11:30

Pietų pertrauka 30 min.

5. 12:00 – 12:45
6. 12:55 – 13:40
 

© 2010 visos teisės apsaugotos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Make a free websiteWebnode