Tolerancijos diena Ubiškės mokykloje-darželyje

22/01/2013 06:55

                      Lapkričio 16 d. Telšių rajono Ubiškės mokykloje – darželyje paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena.

                      Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau: Tarptautinė istorinio teisingumo komisija) jau dešimtus metus inicijuoja Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16 – osios paminėjimą Lietuvoje.

Šių metų Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – TOLERANCIJOS SKĖTIS.

                      Pilietinės iniciatyvos idėja SKĖTIS – puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS – tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant – būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis ,,tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.

                      Į šios dienos minėjimą įtraukiami įvairaus amžiaus vaikai – kuo anksčiau jie supras ir žinos tolerancijos žodžio reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.

                      Pilietinei iniciatyvai ,,TOLERANCIJOS SKĖTIS“ ikimokyklinukai, pradinių klasių mokiniai, padedami auklėtojų gamino patys skėčius, puošė senus, sulūžusius skėčius darbeliais, piešiniais su mintimis apie toleranciją. Juos eksponavo mokyklos – darželio salėje, fojė. Visuotiniam ttėvų susirinkime vaikai priminė tėveliams apie tolerancijos svarbą šeimoje, mokykloje, mūsų visuomenėje.

    Nuotraukas iš šio renginio, galite pamatyti paspaudę šią nuorodą: public.fotki.com/ubiske/tolerancijos-diena-2012/

Kontaktai

Ubiškės pagrindinė mokykla

ubiskesmokykla@gmail.com

Ieškoti tinklalapyje

Pamokų laikas

1. 08:00 – 08:45
2. 08:55 – 09:40
3. 09:50 – 10:35
4. 10:45 – 11:30

Pietų pertrauka 30 min.

5. 12:00 – 12:45
6. 12:55 – 13:40
 

© 2010 visos teisės apsaugotos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Make a free websiteWebnode